PAYLAŞ

Google kullanıcılarını yollarda bile düşündü diyebiliriz. Kısa bir süre önce piyasaya sunduğu bu uygulamayı sizlerle paylaşmak istedik. Uygulamanın içerisinde bulunan bölümleri tek tek farklı uygulamalarda bulabilirsiniz belki, ama hepsinin bulunduğu bir uygulama olması işinizi kolaylaştırıyor.

Uygulamayı indirip başlattığınızda öncelikle konumunuzu kullanmasına ve bildirim göndermesine izin vermelisiniz. Sonrasında Gmail hesabınız olması yeterlidir. Hesabınızla senkronize ederek uygulamayı başlatabilirsiniz. Program başladıktan sonra nereye gitmek istediğinizi soracaktır. Bunu belirttiğinizde yemek, konaklama, gezi, bilmeniz gerekenlerle ilgili bilgiler veriyor. Rezervasyonlarınız “ara” tuşu kadar kolaya indirgenmiş bu programı Ios ve Android yazılım içeren telefonlarınızda kullanabiliyorsunuz.

Uygulamada kullanacağınız özellikleri de şöyle sıralayabiliriz;

  • Önceki seyahat planlarınıza veya uygulamanın veritabanındaki bilgilere dayanarak sizlere yeni seyahat önerileri de sunuyor. (Örneğin; Bodrum’a gitmek ister misin? Bodrum’a şu uçakla gidebilir, şurada yemek yiyebilir, konaklayabilir, gezebilirsiniz vs..)
  • Seyahat boyunca attığınız her adımı, gitiğiniz tüm yolu analiz ediyor ve sizinle paylaşıyor.
  • Konumunuzu paylaştığınızda gittiğiniz yerde en çok ziyaret edilen yerlerden başlayarak sizlere sıralıyor.
  • Gezdiğiniz, yemek yediğiniz, konakladığınız kısacası seyahatiniz boyunca edindiğiniz tüm deneyimleri mekanlar içerisinde yorumlayabilecek ve diğer kullanıcılarla da paylaşabileceksiniz.
  • Seyahat sebebinize göre önceliklerinize uygun şekilde seyahatinizi planlayabiliyor. (Örneğin; İstanbul’a gideceksiniz ve istediğiniz kültürel bir gezi. Buna göre öncelikli tarihi mekanları size sıralayarak daha verimli bir tatil geçirmenizi sağlıyor.
  • Üstelik program çevrımdışı da çalışıyor. Bu sayede bilmediğiniz bir mekanda internetiniz olmasa bile kaybolmanızı önlüyor.

 

 

BİR CEVAP BIRAK

Lütfen Kutucuğa Doğru Sayıyı Girin *