PAYLAŞ

Sömestr tatilinde ailece keyifli bir kar tatili yapmaya ne dersiniz? Kışın en güzel halini yaşamak isteyenler için Uludağ’da en keyifli ve en iyi otelleri bu yazımızda listeledik…

1) Alkoçlar Uludağ Hotel 

İstanbul, İzmir, Muğla, Aydın ve Bursa’da hizmet veren otelleri ile Alkoçlar’ın Uludağ’da keyifli bir kayak tatili yapmak isteyenler için de konaklama seçenekleri var. Uludağ kayak merkezinin merkezinde bulunan popüler bir otel olan Alkoçlar Uludağ Hotel, geniş restoranı, keyifli odaları ve lüks konaklama seçenekleri ile eğlenceli bir kış tatili vaat ediyor. Bu sömestr tatilinde 2 gece 3 günden oluşan bir tatil için ortalama 3000 TL ödersiniz.

2) Le Chalet Yazıcı 

Tam Pansiyon olarak hizmet veren otel, Uludağ’ın popüler kayak merkezine oldukça yakın konumda. Şehir merkezine 40 km uzaklıktaki otelin ısıtmalı odalarında rahat, lüks ve konforlu bir kış tatili yapabilirsiniz. Bu sömestr Le Chalet Yazıcı’da haftasonu tatili yapmak isterseniz 2 gece 3 günlük bir tatil için 2300 TL ödersiniz.

3) Ağaoğlu My Mountain 

Her şey dahil olarak hizmet veren otel, en çok tercih edilen Uludağ otelleri arasında yerini alıyor. Kapalı yüzme havuzunda yüzebilir, kayak yapabilir, tenis oynayabilir, fitness salonunda vakit geçirebilirsiniz. Oldukça sportif olan bu tesis, şehir merkezine 50 km uzaklıktadır. Dubleks odalarda eşinizle birlikte keyifli bir kış tatili için Şubat ayında 3 gece 4 günlük bir tatil için 3969 TL ödersiniz.

4) Monte Baia Uludağ 

Popüler kayak merkezine yakın bir konumda bulunan otel, 186 odası ile misafirlerini ağırlıyor. Tam pansiyon plus olarak hizmet veren otelde Şubat ayında 2 gece 3 günlük bir kış tatili için 2 kişi toplamda 1312 TL ödersiniz.

5) Grand Yazıcı 

Uludağ’ın en popüler kayak tatili otelleri arasında yer alan Grand Yazıcı, tam pansiyon plus olarak hizmet vermektedir. Kayak dersleri, kar motoru, skipass, şömine bar gibi olanakları ile müşterilerini ağırlayan otelde ailece sömestr tatili yapmak isterseniz; 2 yetişkin ve 2 çocuk için 2 gece 3 günlük bir tatile ortalama 2200 TL ödersiniz.

6) Kaya Uludağ 

Her şey dahil olarak hizmet veren otel, yenilenen odaları ile misafirlerini ağırlamaya devam ediyor. Kayak ve snowboard yapmak isteyenler için rahat ve konforlu bir ortam sunan Kaya Uludağ’da eşinizle birlikte haftasonu tatili yapmak isterseniz 1780 TL ödersiniz.

 


Warning: A non-numeric value encountered in /home/rotasensin/public_html/wp-content/themes/Newsmag/includes/wp_booster/td_block.php on line 353

BİR CEVAP BIRAK

Lütfen Kutucuğa Doğru Sayıyı Girin *