PAYLAŞ

Alaçatı.. İsminde bile sıcaklık ve samimiyet gizli olan bu muhteşem Çeşme mahallesi..

Her tatil yerinde olduğu gibi burada da gezilesi bir çok yer bulunuyor. Bunun için Alaçatı‘ya gittiğiniz zaman konaklamanız için 5 yıldızlı bir otelden ziyade butik otel, pansiyon ya da konukevlerini tercih etmenizi öneririm. Bir simit ve çayla kahvaltı da etseniz, bir kumru ile akşam yemeğini geçiştirseniz bile otelin o kalıplaşmışlığından uzaklaşıp Alaçatı’nın keyfine ancak böyle varabilirsiniz.

Konaklama konusunda karar vermenize biraz katkımız olsun istedik, ufak bir araştırma ile sizler için derlediğimiz bu içeriği hemen inceleyebilirsiniz.


DOA BUTİK OTEL

Beyaz, sade bir tasarıma eklenen taş duvarlar ve çiçekler.. Doa Butik Otel 6 adet odaya sahiptir. Bahçesine açık yüzme havuzu mevcuttur. Pazaryerine oldukça yakın olan bu butik otel plajlara ise ortalama 3-4 km uzaklıkta yer almaktadır.


GERENCE BUTİK HOTEL

Evinizden uzakta evinizin sıcaklığını ve rahatlığını yaşayabileceğiniz, yemyeşil bahçeye sahip 10 odalı butik otel.. Tesiste yakın çevreyi gezebilmeniz için araba ve bisiklet kiralama imkanınız var. Yine tesis bünyesinde bulunan bar bölümünde gün içinde keyifli vakit geçirebilirsiniz.


 

ÇARDAKALTI EV HOTEL

Alaçatı’nın mavi beyaz tasarımına sahip yer yer motiflerle donatılmış köy odalarını andıran 4 adet odası bulunuyor. Kahvaltı hizmeti mevcuttur. Denize sadece 5 dk yakınlıkta olan bu otelde doğanın ve doğallığın keyfini sürebilirsiniz.


 

YASEMİN ALAÇATI

10 adet odaya sahip bu konukevi Rum taş evlerinden ilham alarak tasarlanmış ve beyazla mavinin muhteşem uyumuyla dekore edilmiştir. Bahçede ege kahvaltısı hizmeti sunmaktadır. Zeytinyağının en doğal kokusuna kısa bir mola verip eğlence için deniz ve sörf düşünürseniz otelden sadece 2 km uzakta olduğunu belirtmek isteriz.

 


DEĞİRMENLİ KONAK HOTEL

Yemyeşil bir bahçe, kuş sesleriyle uyandığınız bir oda, masmavi gökyüzünü rahatlıkla seyredebileceğiniz geniş balkonlar.. 7 adet odayla hizmet veren ve Ilıca Plajı’na 2 km uzaklıkta olan bu şirin hotel aynı zamanda bahçede kahvaltı hizmeti de vermektedir.

 

BİR CEVAP BIRAK

Lütfen Kutucuğa Doğru Sayıyı Girin *