PAYLAŞ

[kad_youtube url=”https://www.youtube.com/watch?v=45R2Rzi5U2s” width=400 height=200 maxwidth=400 ]

Sınırsız bira içerek dünyayı ücretsiz gezebilmek gibi bir fırsatınız olsa bunu yaz tatili planlarınız arasında değerlendirir miydiniz?

Böyle bir staj imkanını belkide hayatınızda ilk defa duymuşsunuzdur. Havalar ısınmaya başlarken yazın planlarını şimdiden yapmaya başlayanlar için, planlarınızın arasına sokabileceğiniz muhteşem bir fırsat sizi bekliyor.

İşin özeti şöyle, World of Beer barlar zinciri bu yaz dört ayını her tür birayı tadacak, bira festivallerine katılacak, ülke ülke gezecek ve deneyimlerini blog ve sosyal hesaplar aracılığıyla paylaşacak üç stajyer arıyor. Evet, bu sadece bir staj pozisyonu ancak World of Beer stajyerlerine 12000$’lık bir ödeme yapacak. Buna ek olarak; ulaşım, yeme-içme ve konaklama masrafları da karşılanacak. Zaten bir gezgin bunların haricinde daha başka ne ister ki?

Bir-Yaz-Boyunca-Biranızı-Yudumlayıp-Seyahat-Ederek-12000dolar-Kazanmak-İster-Misiniz-kapak-gorseli-620x400

Bu staj imkanından yararlanabilmek için 21 yaşından büyük olmak ve 26 Mart tarihine kadar başvurunuzu tamamlamak gerekiyor. Staja katılım için hiçbir mezuniyet, bölüm veya öğrenci şartı aranmıyor.

Amerika dışındaki ülkelerden de başvurular kabul ediliyor ama Amerika’da çalışma izni sahibi olmanız gerekiyor. Eğer şanslı üç kişiden biri olmayı başarırsanız, yepyeni deneyimlerle dolu sınırsız bir tatil ve gezi programı sizi bekliyor olacak.

[kad_youtube url=”https://www.youtube.com/watch?v=_kRllmd1lkI” width=400 height=200 maxwidth=400 ]

Başvuru için;

Başvuru İçin Tıkla

BİR CEVAP BIRAK

Lütfen Kutucuğa Doğru Sayıyı Girin *