PAYLAŞ

[kad_youtube url=”https://www.youtube.com/watch?v=cfZhQT9f55I” width=400 height=200 maxwidth=400 ]

Tatil Vitrini Operasyon Müdürü Çağdaş Kiraz Bey ile keyifli bir sohbet gerçekleştirdik. Kendisine ilgisinden dolayı teşekkür ederiz.

Keyifle okuyunuz..

tatilvitrini-ofis

-Öncelikle, RotaSensin takipçilerine kendinizi biraz tanıtabilir misiniz? TatilVitrinin’deki göreviniz nedir?

Merhaba, ismim Çağdaş Kiraz. Dokuz Eylül Üniversitesi, İşletme Fakültesi Turizm İşletmeciliği mezunuyum ve Tatilvitrini.com’da operasyon müdürü olarak görev yapmaktayım.

-Bize biraz TatilVitrini hakkında bilgi verebilir misiniz?

Tatilvitrini.com, “Rüyandaki Tatil Hayalindeki Fiyata” sloganı ile yola çıkan deneyimli ve uzman kadrosu ile misafirlerimize en uygun fiyatı bol alternatifler ile verebilen bir turizm portalıdır. 2600’ü aşkın otel seçeneğini, transfer ve ulaşım seçenekleri ile tatil için tüm gereksinimleri bir arada sunmaktadır. Tatile dair gerekli tüm hizmetleri online olarak web sitemizden ya da telefon ile çağrı merkezimizdeki uzman tatil danışmalarımızdan bilgi edinerek, tatil planlarını tamamlayabilirler. Kullanımı gayet kolay, rezervasyon işlemlerini çok kısa sürede tamamlayabilecekleri bir online hizmetimiz mevcuttur. İstedikleri fiyat aralıklarında ve bölgelerde filtreleme ile istedikleri tatil planına kolayca ulaşabilmektedirler.

-TatilVitrini ofis ve çalışanları ile ilgili bilgi verebilir misiniz?

Tatilvitrini merkez ofisimiz İzmir’de yer almaktadır. Çağrı merkezi, operasyon ve reklam faaliyetlerimizin tümünü merkez ofisimizde sağlamaktayız. Ayrıca misafir yoğunluğumuzun bulunduğu Antalya’da hizmet vermekte olan bir ofisimiz daha mevcut.

-TatilVitrininin nasıl bir sistemi var? Nasıl çalışıyor?

Tatilvitrini online satış ve çağrı merkezi sistemi ile çalışmaktadır. Misafirlerimiz tüm tatil planlamalarını online olarak web sitemizde yapabilecekleri gibi, arzu ettikleri tüm bilgileri ve işlemleri yine 444 71 44 numaralı çağrı merkezimize ulaşarak zahmetsizce gerçekleştirebilmektedirler.

-TatilVitrinine en çok rağbet gösteren ülkeler hangileri?

Tatilvitrini sadece iç pazar çalışmasına sahip bir firma olduğu için, Türkiye pazarına hizmet vermekteyiz. Yurtdışında yaşayan Türk misafirlerimizin de yoğun bir şekilde rezervasyon yaptırdıkları bir firmayız.

-Yakın zamanda TatilVitrini’nin hayata geçireceği yeni projeler var mı? TatilVitrini gelecekte kendini nerede görüyor?

Tatilvitrini bulunmuş olduğu pazar nedeni ile oldukça rekabetçi bir ruha sahiptir. Rakiplerimizi yakından takip ederek, kendimizi sürekli geliştirmek durumundayız. Yayında olan web sitemizin 3 ay içerisinde daha modern, hızlı ve kolay ara yüze sahip, yenilenmiş versiyonunu aktif etmiş olmayı planlamaktayız. Bu anlamda dijital yatırımlarımız sürekli artmakta ve gelişmektedir.

–Son olarak, bunların dışında eklemek istediğiniz var mı?

Misafirlerimize kaliteli ve iyi hizmet imkânları sunabilmek adına her gün daha fazla çalışarak, tatil adresinizin Tatilvitrini.com olarak kalabilmesi için tüm sınırları zorluyoruz. Tüm Misafirlerimize Unutulmaz Bir Tatili Şimdiden Vaat Ediyoruz…

tatilvitrini

BİR CEVAP BIRAK

Lütfen Kutucuğa Doğru Sayıyı Girin *