PAYLAŞ

 

Geçen yaz 10. yılını kutlayan dünyanın en büyük festivallerinden biri olan Tomorrowland hakkında bu yazımda bilgi vereceğim. Genellikle sorulan sorulardan birisi olan “Tomorrowland’e nasıl gideceğim?” sorusuna cevabınızı bu yazıda bulabilirsiniz.

 

Tomorrowland-rotasensin2

 

Tomorrowland 2015 Nerede ve Hangi Tarihte Yapılacak?

 

Tomorrowland Belçika’nın Boom kasabasında yapılıyor.Her yıl olduğu gibi bu yılda Temmuz ayının son haftası yani, 24-26 Temmuz tarihleri arasında yapılacak. Gitmek isteyenler 23’ünde gitmesini tavsiye ederim çünkü festival öncesi konserler ve aktiviteler bir gün öncesinden başlıyor.

 

Tomorrowland Bileti Ne Zaman Satışa Çıkar ?

 

Şubat ayının ortalarında satışa çıkar.

 

Bileti Nasıl Alacağım ?

 

İlk önce Tomorrowland’in sitesinden pre-register dediğimiz ön kayıtı yapmalısınız. Kayıt bilgilerinizi doğru verin çünkü bilet alırken bu bilgileri kullanacaksınız ve verdiğiniz bilgiler size verilecek olan çipli bilekliklere yüklenecek. Bunları yaptıktan sonra henüz bilet almayı kesinleştirdiğiniz söylenemez. Bu ön kayıt sayesinde ön bilgi toplayabilir ayrıca biletin ne zaman satışa sunulacağı bilgisi de size ulaştırılabilir.

 

Bilet Almayı Nasıl Kesinleştirebilirim ?

 

Eğer paranız var ve kesin gitmek istiyorsanız bileti Global Journey’den alabilirsiniz. Paranız kısıtlı ise maalesef internetten sıraya girip General Tickets’den alabilirsiniz.

 

Biletler Ne Kadar ?

 

Çeşitli bilet kategorisi mevcut biletler 200 Euro’dan başlıyor.

 

Tomorrowland’de Nerede Kalacağım ?

 

Eğer kalmalı bilet tipi aldıysanız zaten hazır ancak fiyatlar uçuk derecede pahalı. Onun dışında ben size mantıklı olanı söyleyim, eğer dışarda kalabilirim çadır da uyuyabilirim heyecanı severim diyenlerdenseniz, binlerce gencin binlerce çadırın içinde sizde çadırınızı kurup orada kalabilirsiniz. Tente denilen üstü kapalı ucuz çadırları oradan temin edebilirsiniz.

Ayrıca, kendi çadırınızı kendiniz getirebilirsiniz. Orada Dreamville arka tarafında duş, tuvalet ve elektrik imkanı sağlıyorlar.Yakınında bulunan marketlerden de faydalanabilir ihtiyaçlarınızı giderebilirsiniz.

Bir diğer seçenek ise oraya yakın yerler olan Mechelen, Brüksel ve Antwerp’ten hostel ayarlayıp gidiş geliş yapmak. Hosteller Boom kasabasına (Tomorrowland alanı) yaklaşık 30 dakika uzaklıkta olup, geceliği 50 Euro gibi bir ücretle Hosteller’den yararlanmanız mümkün.

 

Tomorrowland-rotasensin3

 

Dünyanın her yerinden dil,din,ırk ayrımı olmadan tek bir müzik eşliğinde dans etmek ve eğlenmek için gelinen Tomorrowland festivaline herkesin katılmasını öneriyorum. İyi eğlenceler :)

1 YORUM

  1. I think the ruben got kicked beucsae russian dressing and hot dogs don’t mix well. I get the swiss cheese and sauerkraut. One would think russian dressing works too beucsae it includes horseradish. (to those who make rubens with Thousand Island, that’s just a variant on russian with a nice kick of Tabasco or a similar spice variant. but I digress, as usual.) The mix in the dressing though might overpower the hot dog and make it less satisfying with the bland kind of hot dogs they use. I’d have a dog with just those two.The taco hot dog still seems the more ridiculous item to me, but maybe there is something to it. When I go down in October I’m going to try it. If I didn’t I feel I wouldn’t be living up to my user name.

BİR CEVAP BIRAK

Lütfen Kutucuğa Doğru Sayıyı Girin *