PAYLAŞ

İş yaşamı oldukça yorucu ve belli bir süre sonra sıkıcı hale gelebilmektedir. Kişilerin çalışırken değişik ortamlarda çalışma isteği farklı sektörlerde faaliyet göstermesine sebep olmaktadır.

Her gün aynı ortamın sıkıcılığından uzaklaşma için çalışma alanı olarak cafe ya da başka bir yer tercih etmek gürültü ve kalabalıktan dolayı çalışmanıza engel olabilir. İstanbul gibi kalabalık ve metropolit bir şehirde iş yaşamınızı sürdürebilmeniz için ofis kiralarının çok fazla oluşu bütçenizi oldukça sarsacaktır. Ofis fiyatlarındaki yükseklikten dolayı daha çok şehirden uzak alanları tercih edebilirsiniz. Bu durumda ofisinize gelmek isteyen müşterileriniz için de ulaşım oldukça sıkıntılı bir hal olmaktadır. Bu tarz sıkıntıları yaşamak yerine dilediğiniz zamanda ofisinizin hazır bir şekilde olması ve istediğiniz lokasyonda tercih edeceğiniz sanal ofis hizmeti almanız çalışmalarınızın da aksamasını engelleyecektir.

İstanbul gibi büyük şehirlerde ofis bulmak ve bütçeye uygun bir yer bulmak oldukça zordur. Bu yüzden sanal ofis hizmeti genel olarak bu sıkıntılar ile uğraşmak istemeyenler için en ideal çözümlerden biri olacaktır. İstanbul’ un en nezih ve lüks semtlerinde ulaşımı kolay gösterişli hazır ofis tercihi yapabilirsiniz.

Bütçenizi sarsmayacak şekilde günlük, haftalık ya da aylık olarak kiralayarak ofisinizde konuklarınızı ağırlama imkanı bulabilirsiniz.

Şık ve Gösterişli Ofisler

Ofisiniz müşterilerinize karşı firmanızın ne kadar güvenilir ve prestijli olduğunu gösterecek alanlardan biridir. Özellikle home ofis çalışan kişilerin aylık ofis masrafını ödemek zorunda olmadığından bazı dönemlerde ofis ihtiyacı doğabilmektedir. Bu aşamada sanal ofis kişinin müşterilerine karşı firması ile ilgili bilgi vermesine yardımcı olur. Böyle bir çalışma sisteminde müşterinizi en iyi şekilde ağırlamak için hazır ofis seçeneklerinden bütçenize uygun olan ofisi tercih ederek konuklarınızı ofisinizde ağırlayabilirsiniz.

Sanal ofis kavramı henüz ülkemizde yeni oturan hizmetlerden biridir. Müşterini nezih ve gösterişli ofislerde ağırlamak isteyenler ve ofis ulaşımının kolay olacağı merkezi semtlerin tercih edilmesi hem iş sahibini hem de müşterilerini memnun edecektir. Hazır ofis dilediğiniz zamanda istediğiniz saatte çalışma ortamınızın hazır halde olmasını sağlamaktadır.

Toplantılarınızda Gösterişli Olsun

Şık ve gösterişli ofislerde konuklarınızı ağırlamanız için sanal ofis tercih ederek firma prestijinizden ödün vermeden iş anlaşmalarınızı yapabilirsiniz. Bununla beraber yapacağınız iş toplantılarınızı da yine hazır ofis ortamlarında gerçekleştirebilirsiniz.

Şehir içi ve şehir dışı iş için gelen konuklarınızı İstanbul trafiğini yaşatmadan merkezi semtlerde ve ulaşılabilir toplantı salonlarında bir araya getirebilirsiniz.

Kamara.com.tr müşterilerimizin ofis ve toplantı salonlarında yaşamış olduğu sıkıntıların göz önünde bulundurarak onlar hazır ofis hizmeti sunmaktadır. Dileğiniz yerden çalışma imkanı sunun bu hizmet sayesinde firmanızı daha iyi yerlere getirebilirsiniz. Sanal ofis hizmetinde ayrıca toplantı salonlarının olması sunum yapacağınız toplantılarınızda daha sıcak ortamların oluşmasını sağlamaktadır.

Hazır ofis hizmeti içerisinde sekreter hizmetinden de faydalanabilirsiniz. Ofis dışında olduğunuz zamanlarda telefonlarınızın cevaplanması sekreter tarafından yapılarak size ulaşmak isteyen müşteriniz ile ilgili mail yoluyla bilgi almanız sağlamaktadır. Toplantı gününde de sekreterin müşterilerinizi karşılaması onlara elit bir hizmeti sunmanızı da sağlamaktadır.

Ofis kiralayıp kira, elektrik, su ve internet derdi olmadan kendi ofisinizmiş gibi dilediğiniz zamanda çalışabileceğiniz ortamları sunan hizmetimiz sayesinde her geçen gün müşteri portföyümüze yeni müşterilerimizi eklemekteyiz. Sizlerde ofis derdi yaşamak istemiyorsanız web sitemiz üzerinden sizlere sunduğumuz hizmet ile ilgili detaylı bilgi alabilir ofislerimizde sizleri ağırlamaktan memnuniyet duyarız. Hazır ofis ile firmanızın prestijini daha çok arttırarak iş dünyasında seçkin bir yere sahip olabilirsiniz.

BİR CEVAP BIRAK

Lütfen Kutucuğa Doğru Sayıyı Girin *