PAYLAŞ

[kad_youtube url=”https://www.youtube.com/watch?v=Zwxb-bOZKTI” width=420 height=200 maxwidth=420 ]

Geçtiğimiz yıl Türkiye’de hizmet vermeye başlayan ayrıca Dünya çapında ünlü olan araç paylaşım platformu BlaBlaCar’ın düzenlemiş olduğu #BlaBlaCarYollarda fotoğraf yarışması başladı.

30 Nisan – 31 Mayıs tarihleri arası yapılan yarışmada yol temalı fotoğrafını #BlaBlaCarYollarda hashtagi ile yükle, en çok beğeniyi al, Lomo Sanremo fotoğraf makinasını kazan.

BlaBlaCar-rotasensin

1. En güzel yolculuk fotoğrafını çek

İster yolculuğunu paylaşırken arabanın içinde, istersen yolda giderken beğendiğin manzarayı çek!

2. #BlaBlaCarYollarda etiketiyle fotoğrafını paylaş

Facebook, Twitter ya da Instagram‘da etiketleyerek fotoğrafını paylaş. Fotoğrafı nerede çektiğini söylemeyi unutma!

3. Polaroid fotoğraf makinesini kap!

En fazla beğeniyi alan 3 fotoğraf arasından, BlaBlaCar jurisinin seçeceği en güzel fotoğraf seninki olsun, en tarz fotoğraf makinesini kap!

polrdblog-rotasensin

 

 

Fotoğraf Yarışması Katılım Kuralları

 1. Comuto SA (BlaBlaCar Türkiye) tarafından düzenlenen fotoğraf yarışması BlaBlaCarTR’nin Instagram, Facebook ve Twitter hesapları üzerinden 30 Nisan-31 Mayıs tarihleri arasında gerçekleştirilecektir.Yarışma duyurusu BlaBlaCar Türkiye’nin üç sosyal medya hesabında da yapılacaktır.Belirtilen tarih aralığında Instagram’da #BlaBlaCarYollarda etiketiyle paylaşılan yol ve yolculuk fotoğrafları arasından en çok beğeniyi alan 3 fotoğraf finale kalacak ve BlaBlaCar Türkiye jürisinin seçtiği fotoğrafın sahibi polaroid fotoğraf makinesi kazanacaktır. 2. ve 3. olan yarışmacılar ise BlaBlaCar hediye kiti (tişört, çanta, usb, araç şarjı) kazanacaktır.
 2. Katılımcıların, #BlaBlaCarYollarda etiketiyle paylaştıkları fotoğrafları nerede çektiklerini de belirtilmeleri gerekmektedir.
 3. Yarışmaya katılacak kullanıcıların https://instagram.com/blablacartr hesabını takip etmeleri gerekmektedir. Instagram hesabı olmayan kullanıcılar fotoğraflarını Facebook ya da Twitter üzerinden paylaşabilir. Bu fotoğraflar BlaBlaCar Türkiye ekibi tarafından BlaBlaCarTR Instagram hesabında da yayınlanacaktır.
 4. Instagram’da profili gizli olan yarışmacıların katılımı geçersiz sayılacaktır.
 5. Yarışmaya katılabilmek için, tüm kullanıcılar, Instagram, Facebook ve Twitter hüküm & koşullarını ve gizlilik politikasını kabul etmiş sayılmaktadır.
 6. Fotoğraf sahipleri #BlaBlaCarYollarda etiketiyle paylaşılan fotoğrafların, BlaBlaCar Türkiye ekibi tarafından BlaBlaCar Türkiye web sayfasında, Instagram, Facebook ya da Twitter’da paylaşılacağını kabul etmiş sayılır.
 7. 1 katılımcı, 1’den fazla fotoğraf ile katılım sağlayabilir. Ancak 1 katılımcı, 1 kez ödül kazanabilir.
 8. #BlaBlaCarYollarda etiketiyle fotoğraflarını paylaşan katılımcılardan yalnızca BlaBlaCar üyeleri, ödül kazanma hakkına sahip olacaktır.
 9. Yarışmanın sonuçları 3 Haziran Çarşamba günü saat 16.00’da açıklanacaktır. Yarışmayı kazanacak ilk 3 kişi, isimlerinin BlaBlaCarTR Instagram, Facebook ve Twitter sayfaları aracılığıyla açıklanmasını kabul etmiş olurlar.
 10. Kazanan ilk 3 açıklandığında, kazananların BlaBlaCarTR Instagram hesabı, Facebook ya da Twitter üzerinden BlaBlaCarTR’ye mesaj atarak iletişim bilgilerini iletmesi gerekmektedir.
 11. Kazanan ilk 3 kişinin ödülleri, ilettikleri adreslere en kısa süre içinde teslim edilecektir. Eksik veya yanlış verilen iletişim bilgilerinden dolayı ödüllerin ulaşamamasından BlaBlaCar Türkiye sorumlu değildir.
 12. Kazanılan ödül değiştirilemez, devredilemez, iade edilemez veya nakde dönüştürülemez.
 13. Yarışmada çeşitli yöntemlerle haksız avantaj sağlamaya çalışan katılımcıların belirlenmesi durumunda bu katılımcılar ödüle hak kazanamayacaktır.
 14. Yarışmaya katılan herkes, katılım koşullarını okuyup anlayarak peşinen kabul etmiş sayılır. 

BİR CEVAP BIRAK

Lütfen Kutucuğa Doğru Sayıyı Girin *