PAYLAŞ

En Popüler Alanya Turları

Türkiye’de tatil denildiği zaman insanların akıllarına ilk gelen şehir olan Alanya, gerek tarihi gerekse doğal güzellikleri ile görenleri kendine hayran bırakmayı her seferinde başarıyor. Geçmiş dönemlerde her ne kadar burası yalnızca deniz kum güneş üçlüsü ile biliniyor olsa da artık birbirinden farklı turlar ile beraber zamanlarını daha öncesinde olmadığı kadar keyifli bir şekilde geçirmiş oluyorlar.

 

Alanya M.A.S. Turu

Tarihi yerleri eğlenceli bir şekilde geçirmekten hoşlanan kişiler, Alanya M.A.S. turu ile beraber bu isteklerine kolaylıkla erişmiş olacaklar. Bu tur kapsamında dünyanın en güzel şekilde korunmuş noktalarından olan tarihi Roma açık hava tiyatrolarından Aspendos açık hava tiyatrosu başta olmak üzere birçok farklı nokta etkili şekilde gezilecektir. Ancak tur bu tarz geziler ile bitmiyor. Manavgat – Aspendos – Side gezisi ile beraber Manavgat Şelalesi’nin muhteşemliği de yine tura gelecek olan kişilere sunulacaktır.

 

Alanya Rafting Turu

Özellikle de gençler Alanya rafting turuna katılarak zamanlarını daha öncesinde olmadığı kadar heyecanlı bir şekilde geçirmelerine olanak tanıyor. Misafirlerine adrenalin ve heyecan sunan bu tur içerisinde insanlar Manavgat’ın doğal güzelliklerine daha öncesinde olmadığı kadar yakın olmanın keyfini doyasıya çıkartmış olacaklar. Orta zorluk derecesine sahip olan rafting alanı ile beraber gelecek olan misafirler Alanya’nın sıcak havasından bunaldığı zaman kendini muhteşem sularına bırakmış olacaklar.

 

Alanya Manavgat Tekne Turu

Merkeze yaklaşık olarak 5 kilometre uzaklıkta yapılmakta olan Alanya Manavgat tekne turu ile beraber oldukça keyifli şekilde zaman geçirmiş olacaklar. Bölgenin en büyük özelliklerinde biri ise ismini almış olan şelale ve nehri insanların beğenisine sunmuş olması gelmekte. Yerli ya da yabancı fark etmez turistlerin büyük bir keyif ile zamanlarını geçirmeye yardımcı olan bu turda tekne oldukça konforludur. Dolayısıyla insanlar akıllarında herhangi bir soru işareti oluşmadan diledikleri zaman gerek kendi başlarına gerekse sevdikleri ile beraber daha öncesinde olmadığı kadar eğlenceli bir şekilde zaman geçirecekler. Üstelik bu turun fiyatları tahmin edilenden çok daha uygun. Bundan ötürü isteyen herkes hiçbir sorun yaşanmadan tur ile alakalı bilgileri edinerek planlarını yapabilirler.


Warning: A non-numeric value encountered in /home/u5955848/public_html/wp-content/themes/Newsmag/includes/wp_booster/td_block.php on line 353

BİR CEVAP BIRAK

Lütfen Kutucuğa Doğru Sayıyı Girin *