PAYLAŞ

1. İBİZA, İSPANYA

Mecca İbiza’nın ünlü gece kulübü. Bunun dışında Pacha gibi gece kulüpleri ünlü. Buralar için gece kulübü değil hayat tecrübesi diyorlar.

1

 

2. BERLİN, ALMANYA

Bir şehrin ruh sağlığı gece kulüplerinin aktifliğinden belli olsaydı berlin bir deli gömleği olurdu. Kentin su yolları Club der Visionare gibi plaj barlarıyla kaplı.

2

 

3. NEW YORK, AMERİKA BİRLEŞİK DEVLETLERİ

Bu kentin asla uyumadığı doğru değil ama haftanın herhangi bir gecesinde mutlaka birşeyler sunduğu için New York gece hayatı seviliyor. Gramercy Theater sık sık dans etmek isteyenler için keyifli bir ortam oluşturuyor.

Attila at Gramercy Theatre

4. SAO PAULO, BREZİLYA

Rio de Jenerio’nun gölgesinde olsa da Sao Paulo’nun gece hayatı renkli ve yoğun. Deniz temalı olan yat kulüpte elektronik müzik vardır.

4

5. LONDRA, BİRLEŞİK KRALLIK

Londra’da ise her gece fantastik müzik var. Wheel Barrow adlı mekan Arthur’s Day kutlamaları için uygun olan 500 mekandan biri.

5

6. BARCELONA, İSPANYA

Barcelona’da ise kulüpler 1 den sonra açılıyor. Puerto Olimpico marina üzerinde yer alan ünlü kulübü Ipanema’nın dans ve fantezi kokteylleri bulunuyor.

6

7. MONTREAL, KANADA

Burası Kuzey Amerika’nın keşfedilmemiş bir mücevheri gibi. Pop Montreal uluslararası müzik festivalleri, yıllık beş günlük partileri ile rock, indie-pop, elektro, punk ve hip hop müziğe insanları doyuruyor.

7

8. LAS VEGAS, AMERİKA BİRLEŞİK DEVLETLERİ

Tabiki Vegas denilince akla kumar geliyor. Cosmopolitandaki Marquee gece kulübü gibi mekanlarıyla ilgi çekiyor.

8

 

9. BUENOS AİRES, ARJANTİN

Burada hafta sonu pazartesi başlıyor. Palermo mahallesi çeşitli müzik şovlarına ve sanat sergilerine ev sahipliği yapıyor.

9

 

10. BANGKOK, TAYLAND

En ilgi çeken mekanı çatı bar. Onun dışında da gece kulüpleri ve trend barları var.

10

BİR CEVAP BIRAK

Lütfen Kutucuğa Doğru Sayıyı Girin *