PAYLAŞ

İzmir, Çeşme Alaçatı’da çeyrek altın fiyatına hamburger !

Türkiye’de sadece İzmir’in Çeşme ilçesinde yapılan Lobster Burger’i tatmak için müşteriler adeta birbiriyle yarışıyor. Fiyatı bir çeyrek altın değerinde olan bu hamburger, zengin içeriğiyle dikkat çekiyor. Zengin içeriği sebebiyle fiyatın tavan yaptığı işletmede, özel yapım hamburger 240 TL’ye satılıyor.

Türkiye’nin en pahalı hamburgerini Zio Beach içinde işlettikleri restoranda satışa sunan İşletme Sahibi Fatih Alkan, hamburgerin ekmeği dışındaki tüm iç malzemelerinin yurt dışından getirildiğini belirtti.

Pahalı olmasının sebebinin ise zengin içeriği olduğunu kaydeden Alkan, “Istakozu yurt dışında ithal ediyoruz. Bir kiloluk ıstakozun içinden elde edilen 250 gram etin tamamını burgerin içinde kullanıyoruz” dedi.

Hamburgerin fiyatını görenlerin şaşkınlık yaşadığını ve hemen sorduklarını ifade eden Alkan, “Tabii ki müşterilerimiz 240 lirayı görünce şaşırıyor. Çok merak eden olursa hatta biz ikram ediyoruz. İlla bu rakamı ödemesine gerek yok. Herkesin ulaşabileceği bir şey olması lazım. İçindeki malzemeyi izah edince kanaat getirip, ‘Bu fiyat buna uygun’ diyorlar. Talep çok iyi, insanlar bunu denemek istiyor. Tabi ki her gün yenecek bir ürün değil. Özellikle yurt dışına giden, Yunanistan’a giden kişiler buraya gelip çok beğendiklerini söylüyorlar” ifadelerini kullandı.

 


Warning: A non-numeric value encountered in /home/u5955848/public_html/wp-content/themes/Newsmag/includes/wp_booster/td_block.php on line 353

1 YORUM

BİR CEVAP BIRAK

Lütfen Kutucuğa Doğru Sayıyı Girin *