PAYLAŞ

Çeşme’nin hareketli hayatına kolayca katılabileceğiniz merkezi konumda olan Arinnanda Otel‘de , yeşillikler içinde kervansaray tarzı mimarisi ile RotaSensin ile huzurlu, sakin ve konforlu bir tatil geçirmenizi sağlıyoruz.

logo-arrinanda

Arinnanda Otel; http://www.arinnanda.com/ web sitesinden detaylı inceleyebilirsiniz.

20 Haziran – 31 Temmuz 2016 tarihleri arasında düzenlenecek olan yarışmamıza herkes katılabilir. Tek yapmanız gereken bize neden Çeşmeye gitmek istediğinizi anlatın, hem de bir instagram postuyla ! Size en çok ilham veren fotoğraflarınıza, videolarınıza bir göz atın bakalım veya haydi gidip yenilerini çekin! Yaratıcılıkta sınır tanımayın! Altına da neden Çeşme’ye gitmek istediğinizi güzelce bi anlatın.. Ama sakın #RotamizTatil #RotamizArinnandaOtel hashtaglerini ekleyip @RotaSensin ‘i etiketlemeyi unutmayın ki, postlarınız jürimize ulaşsın.

Yarışma sonucumuz 6 Ağustos tarihinde sitemiz ve sosyal medya hesaplarımız üzerinden yayınlanacaktır. Avantajları, Ödülü kazanan kişi ile iletişime geçilip; rezervasyonunu kişiye özel yaptırmak ve Ağustos ayı içerisinde bir hafta sonu tatilini çeşmede Arinnanda Otel’de geçirmesini sağlamak.

Herkese başarılar.

 

13427841_1222838044402490_1432701985046260697_n

Örnek Post;

denemee

Çeşmeye gitmek istiyorum çünkü, bu bunaltıcı sıcaklardan kurtulup muhteşem denizin, soğuk suyunun derinliklerine dalmak istiyorum.

#RotamizTatil #RotamizArinnandaOtel @RotaSensin

5 YORUMLAR

BİR CEVAP BIRAK

Lütfen Kutucuğa Doğru Sayıyı Girin *