PAYLAŞ

Tüm dünyada annelerimiz saygı ve sevgi ile anılırken, bizlere düşen görev bu özel günde annelerimizi mutlu etmek. Küçük bir öpücük, güzel bir hediye, belki de bir buket çiçek ama her ne olursa olsun mutlaka bir şeyler yapmalı ve onları ihmal etmemeliyiz.

Belkide onlara verebileceğiniz en güzel hediye herşeyden daha çok birlikte vakit geçirip yapabileceğiniz aktivitelerdir. Bunlar da, yeni yerler görecekleri, huzur ve dinlenme imkanı bulacakları ya da eğlenecekleri bir tatil imkanı sunmak olacaktır.

Bizde sizler için annenizle birlikte yapabileceğiniz 5 güzel tatil önerisini sunmak istedik…

venedik3-rotasensin

Anneyle Birlikte Venedik Tatili
Bildiğiniz gibi Venedik denilince akla ilk gelen sevgiliyle birlikte romantik bir tatildir. Her çocuğun ilk aşkı annesi olduğunu düşünürsek bu güzel tatil yerini sizlere önerebiliriz. Anneler için güzel bir hediye olabileceğini düşünüyoruz.

hamsikoy-1-rotasensin

Anneyle Karadeniz Turu
Uzungöl, Sümela Manastırı, Sürmene ve Karaca Mağarası gibi birçok etkileyici yerin büyüsünü annenizle birlikte geçirip
Karadeniz’in eşsiz yeşiline doğru yolculuk yapabilirsiniz.

marmaris_tekne_kiralama-rotasensin

Anneyle Mavi Yolculuk
İster Akdeniz turları, ister Yunan Ada turları olsun farketmez hepsi annenizle birlikte güzel bir mavi yolculuğa doğru yelken açabileceğiniz turlar içindedir.

sapanca-sakarya-rotasensin

Anneyle Termal Keyfi; Sapanca
Sapanca’da doğanın keyfini çıkarabilecekleri ve termal rahatlığı hissedebilecekleri bir yer. Günü birlik bile olsa Sapanca bölgesinde bulunan termal oteller de tatili anneniz için sağlıklı ve keyifli bir hale getirebilir.
Şehirde Kalanlar İçin…
Tatil şansı bulamayanlar için annenizi bir sabah kahvaltısına yada güzel bir akşam yemeğine çıkartabilir onları mutlu edebilirsiniz.Onlara vaktinizi ayırmak sevginizi göstermek güzel birşey. Unutmayın; sevginizden daha değerli bir hediye olmayacaktır…

BİR CEVAP BIRAK

Lütfen Kutucuğa Doğru Sayıyı Girin *