PAYLAŞ

[kad_youtube url=”https://www.youtube.com/watch?v=BIHrkqBFUL4″ width=400 height=200 maxwidth=400 ]

Hayat her geçen gün artan zorluklarıyla ruhumuzu sıkıştırdığında, bir kaç günlüğüne de olsa kaçıp gidebilmek önce bir ihtiyaca daha sonra bir tutkuya dönüşüyor. Dijitalleşen dünyada bu tutkunun küçük bir kaç işlemle bir tatil planına dönüşmesi artık mümkün.
Küçücük bir ekranın başına geçip seçenekleri değerlendirdiğimizde, aslında tatil havası yavaş yavaş içimize dolmaya başlıyor. Son yıllarda popülerleşen “online rezervasyon siteleri”, bize bu imkanı kimi zaman tam olarak hayal ettiğimiz gibi, kimi zaman küçük tatsız sürprizlerle birlikte sunuyor.
tatilegidiyozlogo-01
Giderek endüstriyelleşen konaklama sektörünün dev aracı firmaları yanında, artık yerli otel işletmecileri de kendi otellerini doğrudan seyahat severlere sunuyor. En ucuz tatil olanakları ve özel avantaj paketleri sunan tatilegidiyoz.com sitesi, bir otelci girişimi olma özelliği ile diğerlerinden ayrılıyor.
Aracısız biçimde otel ile bağlantı kurulabilen, özel taleplerin konuşulabildiği veya çağrı merkezinden en uygun seçenekler için yardım istenebildiği değişik bir tatil sitesi

BİR CEVAP BIRAK

Lütfen Kutucuğa Doğru Sayıyı Girin *