PAYLAŞ

Geçtiğimiz haftasonu, Pazar sabahı kahvaltımızı kordonda yapmayı düşündüğümüz de aklımıza ilk gelen yerlerden biri olan sıcak ortamı ile Manje idi.

Manje kordonda bulunan Italyan ve Fransız içkileri ile lezzette yeni adres olarak bilinen, hem alkol, hem yemek hem de bizlere kahvaltı fırsatı sunan güzel biryer. Çalışanlarının güler yüzlülüğü ve samimi ortamı kordonun tadını rahatlıkla çıkarmanızda önemli etken.

Manje restoran/bar güzel bir kış sabahında herşeyin tertemiz, lezzetli ve son sürat gelişiyle yüzümüzü güldürmüş ve midemizi mutlu etmiştir.Biz kahvaltımızı yaparken dikkatimizi çeken tabiki de manje’nin yılbaşı için hazırladığı noel babası oldu 🙂

manje_alsancak

Sevdiklerinizde birlikte bu sıcak ortama gidip bir yandan kordon havası alarak bir yandan da sevdiklerinizle birlikte sohbet edip, Manje’nin eşsiz lezzetlerinin tadını çıkarabilirsiniz.

1 YORUM

  1. hello my name is andrew i am a soenir in lake havasu arizona after graduation in july i will take a 2 week trip to alaska while i am in fairbanks, I would like to know if i can stop in and take a look at what your students are creating?I am very interested in software design and applying it to robots (having a few my-self).please let me know I look forward to visiting!thanks, andrew

BİR CEVAP BIRAK

Lütfen Kutucuğa Doğru Sayıyı Girin *